Zamknij
REKLAMA

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Taekwon-Do ITF - Nowa Ruda Słupiec 22-24.10.2020

14:29, 02.11.2020 | LKS Matsogi Ciechanów
Skomentuj LKS Matsogi Ciechanów
REKLAMA

Podczas rozgrywanych w Nowej Rudzie -Słupiec Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych (zawodnicy w wieku 14-16 lat) bardzo dobrze spisał się zawodnik z ciechanowskiego klubu Taekwon-do Matsogi Ciechanów- Patryk Załęski, który zdobył brązowy  medal w konkurencji walk do 58 kg

Konkurencja walk jest dla Patryka największym wyzwaniem, co udowadniał w kolejnych zwycięskich pojedynkach. W eliminacjach pokonał Tukaja Aleksandra(Wojownik Kłobuck) , w drugim pojedynku niestety przegrał z Pietrzelą Kacprem( Lewart Lubartów), za to w repasażach wygrał kolejno z Sakowskim Aleksandrem( KAN Pułtusk), Gudowskim Oskarem z  An-Do Pruszcz Gdański, Walą Dawidem RCSW Fighter Rybnik, Bilskim Mateuszem WSKT Wrocław i w walce o brązowy medal Lubszczykiem Tymoteuszem RCSW Fighter Rybnik.

 Tym samym Patryk trzeci rok  z rzędu potwierdził swoją przynależność do czołówki kraju w konkurencji walk Taekwon-do, w poprzednich latach również zdobywał medale 2019- srebrny, 2018 brązowy.

W noworudzkich zawodach wystartował również Filip Nowak, który  w pierwszym pojedynku w wadze do 70 kg przegrał przez nokaut z Mateuszem Malcem z WSKT Wrocław i tym samym nie mógł brać udziału w repasażach.

Generalnie podopieczni Michał Korzybskiego i Michała Rząsińskiego bardzo dobrze wypadli podczas wszystkich najważniejszych w tym roku zawodów Taekwon-do zdobywając w sumie 64 punkty  w ogólnopolskim systemie współzawodnictwa dzieci i młodzieży.

W zawodach w Nowej Rudzie  wystartowało 315  zawodników z 49 klubów.

Wyniki:

brązowy medal

Patryk Załęski:  walki do 58 kg( 6 wygr/ 1 przegr)

Miejsce VI

Filip Nowak: techniki specjalne

Szczegółowe wyniki można znaleźć pod linkiem:

https://www.sportdata.org/taekwondo_itf/set-online/veranstaltung_info_main.php?active_menu=calendar&vernr=243#a_eventhead

(LKS Matsogi Ciechanów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz