Zamknij
REKLAMA

Kadra na nowy sezon - jest Dębiec, nie ma Zjadewicza

10:00, 31.07.2020 | SCKS Jurand Ciechanów
Skomentuj SCKS Jurand Ciechanów
REKLAMA

Przynajmniej do końca roku w Jurandzie Ciechanów zostaje Patryk Dębiec, z drużyną pożegnał się Damian Zjadewicz. Sprawdźcie kto będzie reprezentował Juranda w nowym sezonie.

Najlepszy strzelec zostaje w Ciechanowie. Patryk Dębiec w zeszłym sezonie zdobył na parkietach 1 ligi piłki ręcznej 112 bramek, czym wzbudził zainteresowanie klubów z Superligi. – Większość zawodników zostaje, jesteśmy po podpisaniu kontraktów. Nie ukrywam, że najtrudniej było z naszym najlepszym zawodnikiem Patrykiem Dębcem, ale udało się dojść do porozumienia z jego menadżerem. Na pewno do końca roku u nas zostaje – powiedział Piotr Serbista, prezes Juranda Ciechanów.

Do zespołu dołączyli bracia Marcin i Mariusz Smolarek. Prawdopodobnie Juranda zasilą jeszcze dwaj nowi rozgrywający. Z klubu odeszli Damian Zjadewicz, Michał Królikowski i Igor Stępkowski.

Bramkarze: Adam Mirzejewski, Damian Skowroński

Rozgrywający: Patryk Dębiec, Sebastian Dobrzyniecki, Marcin Smolarek, Damian Tobolski, Dominik Staniszewski, Piotr Wiszowaty, Dawid Potępa, Andrzej Kosik, Hubert Malinowski

Skrzydłowi: Piotr Ruszkowski, Bartosz Smoliński, Mariusz Smolarek, Krzysztof Szuba, Jakub Tokarski, Damian Rutkowski, Mariusz Balcerzak

Obrotowi: Sławomir Dmowski, Mariusz Olszewski

Trener: Dariusz Molski

Kierownik drużyny: Zenon Lewandowski

(SCKS Jurand Ciechanów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz