Zamknij
REKLAMA

Nowe twarze w Ciechanowie, bracia Smolarek zagrają w Jurandzie

10:00, 29.07.2020 | SCKS Jurand Ciechanów
Skomentuj SCKS Jurand Ciechanów
REKLAMA

Zawodnikami Juranda Ciechanów zostali bracia bliźniacy Marcin i Mariusz Smolarek. Przez ostatnie cztery sezony występowali w Stali Gorzów, gdzie ich trenerem był nowy szkoleniowiec Juranda Dariusz Molski.

Marcin jest rozgrywającym, Mariusz skrzydłowym, choć jak podkreśla trener Molski obydwaj są bardzo uniwersalnymi zawodnikami. Ich największe atuty to szybkość, zwinność i waleczność. Pochodzą spod Płocka. Z Jurandem związali się do końca sezonu.

– Na pewno duży wpływ na to, że przyszedłem do Ciechanowa miał trener Dariusz Molski. Chcę pokazać swoje umiejętności na boisku – powiedział Marcin Smolarek. – Znając trenera Molskiego wiemy czego się spodziewać, ale swoją wartości musimy udowodnić na treningu, a później w meczu – dodał Mariusz Smolarek.

– To są naprawdę młodzi zawodnicy, rozwijający się. Wychowani w Płocku. Grali do tej pory na wysokim szczeblu. Mam nadzieję, że podniosą znacznie poziom sportowy i pomogą w rozwoju naszej drużyny – stwierdził prezes Juranda Piotr Serbista.

Bracia Smolarek (rocznik 97) mogą pochwalić się wieloma sukcesami młodzieżowymi jak Mistrzostwa Polski Młodzików, Juniora Młodszego czy Juniora w barwach SKF Wisły Płock. Za sobą mają także grę w plażową odmianę piłki ręcznej, również okraszoną triumfami.

(SCKS Jurand Ciechanów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz