Zamknij
REKLAMA

Ciechanowianie w pogoni za Jednorożcem [FOTORELACJA]

22:23, 27.07.2020 | TM
Skomentuj TM
REKLAMA

Kilkudziesięciu reprezentantów powiatu ciechanowskiego wzięło udział w „Pogoni za Jednorożcem” – świetnie przygotowanej imprezie sportowej, której głównym organizatorem było Stowarzyszenie „Jednorożec robi co może”.

Przygotowano bieg dla dorosłych na 5 km, nordic-walking na 5 km oraz biegi dla dzieci na dystansach: 800, 400, 200 i 100 m. W biegu głównym wystartował m.in. Krzysztof Bieńkowski – Starosta Przasnyski.

Najliczniejszą drużynę w biegu głównym na 5 km stanowili biegacze skupieni wokół Stowarzyszenia Mazovia ProActiv Ciechanów, za co jego reprezentant Maciej Kowaliński odebrał statuetkę z rąk Krzysztofa Iwulskiego –Wójta Gminy Jednorożec. Podobną statuetkę odebrał też trener Tomasz Grodecki, którego podopieczni z grupy „Ojrzeń Biega” byli największą drużyną w biegach dla dzieci.

Specjalnym gościem był Jednorożec  ze stajni ciechanowskiej Firmy Agnes-art, który przybył do Jednorożca na zaproszenie Redakcji PULSU.

Za jak zawsze perfekcyjne przygotowanie imprezy należą się wielkie brawa dla całej ekipy Stowarzyszenia „Jednorożec robi co może” na czele z prezesem - Anią Urbaniak. Warto też w tym miejsc u pochwalić wójta Krzysztofa Iwulskiego, który wspiera Stowarzyszenie i tworzy warunki do rozwoju sportu. Wspólnie sprawili, że Jednorożec stał się bardzo ważnym i popularnym punktem na biegowej mapie Mazowsza.

Więcej na ten temat w gazecie PULS Ciechanowa - czytaj na str. 23 - kliknij tutaj?

(TM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz