Zamknij
REKLAMA

Pomóż zatrzymać koronawirusa

20:10, 05.04.2020 | TM
Skomentuj
Fot. Materiały promocyjne Stowarzyszenia Mazovia ProActiv Ciechanów
REKLAMA

Dzięki akcji Stowarzyszenia Mazovia ProActiv Ciechanów pod nazwą STOP COVID-19 każdy może wspomóc walkę z koronawirusem.

Aby wziąć w niej udział należy kupić pakiet wsparcia za pośrednictwem strony www.MazoviaProActiv.pl. Jego koszt to jedyne 38 zł. Zostań w domu i aktywnie wykorzystaj czas trenując minimum 30 minut. Udokumentuj w sposób opisany w regulaminie wykonanie ćwiczeń i powiadom o tym organizatorów. W podziękowaniu otrzymasz piękny medal.

Organizator akcji STOP COVID-19 wesprze finansowo walkę z koronawirusem przekazując środki ze sprzedaży pakietów (po odjęciu kosztów produkcji i dystrybucji medali oraz kosztów administracyjnych) na zakup maseczek ochronnych, rękawiczek nitrylowych, fartuchów sterylnych, kombinezonów jednorazowych, flizeliny do szycia fartuchów i maseczek, żelu antybakteryjnego, przyłbic ochronnych, itp. materiałów niezbędnych w szpitalach.

- Dla biegacza, aktywnego człowieka, walka z koronawirusem poprzez siedzenie w domu to duże wyzwanie. Przyzwyczajenie do regularnych treningów w terenie to silny nawyk, wiec organizm wymusza aktywność, w przeciwnym razie człowiek staje się nerwowy. Uruchamiamy naszą kreatywność i trenujemy w domu, zachęcając przy tym innych. Mazovia ProActiv inspiruje do działania i pomagania, dlatego narodził się pomysł akcji STOP COVID-19. Trenujemy w domach, chwalimy się aktywnością w Internecie i otrzymujemy za to pamiątkę. Pakiet z pamiątkowym medalem można nabyć poprzez stronę www.MazoviaProActiv.pl Zgromadzone środki finansowe przekażemy na zakup materiałów ochronnych dla szpitala. Zachęcamy do wsparcia akcji aby pielęgniarki, lekarze i ratownicy mogli bezpiecznie i skutecznie zwalczać wirusa Covid-19 i pomagali w powrocie do zdrowia już zarażonym ludziom – mówi Patryk Nieznański – prezes Stowarzyszenia Mazovia ProActiv Ciechanów.

(TM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz