Zamknij

Biegowe pomaganie ponad granicami

10:41, 18.03.2020 | TM
Skomentuj Archiwum prywatne
REKLAMA

Jak już wcześniej informowaliśmy Stowarzyszenie Mazovia ProActiv Ciechanów zorganizowało "Ogólnopolski Charytatywny Bieg Kobiet". Dzięki zawodnikowi Mazovii - Arturowi Michalskiemu - Bieg miał także, wprawdzie jednoosobową - ale jednak, odsłonę w Anglii.

W przedsięwzięcie, dzięki któremu ponad 5,5 tys. zł trafi na wsparcie leczenia i rehabilitacji Anety Murawskiej z gminy Sońsk, która walczy o powrót do zdrowia po nagłym zatrzymaniu krążenia, zaangażowali się ludzie z całej Polski. W Ciechanowie pobiegło wspólnie około 100 osób.

Wczoraj dystans 3 km po angielskiej ziemi pokonał Artur Michalski – rodowity ciechanowianin od kilkunastu lat żyjący w Wielkiej Brytanii. Choć mieszka w Cambridge, pracując na tamtejszym Uniwersytecie, jest członkiem Stowarzyszenia Mazovia ProActiv Ciechanów. Gdy tylko jest w Polsce, to w barwach Mazovii bierze udział w zawodach - ostatnio 1 marca w Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Makowie Mazowieckim.

Na zdjęciu: Artur Michalski przed bramą do St John’s College wchodzącego w skład Uniwersytetu w Cambridge, który w stroju biegowym Mazovii ProActiv Ciechanów prezentuje medal „Ogólnopolskiego Charytatywnego Biegu Kobiet”.

(TM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%