Zamknij
REKLAMA

Ciechanowscy biegacze oddali hołd Żołnierzom Wyklętym - FOTORELACJA!

16:31, 04.03.2020 | TM
REKLAMA
Skomentuj
TM

Trzypokoleniowa grupa biegaczy z terenu naszego powiatu, głownie z Ciechanowa i Młocka, wzięła w niedzielę udział w Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym" w Makowie Mazowieckim.

Bieg został w bardzo profesjonalny sposób przygotowany przez Klub Sportowy „Maków Biega”, Fundację „Wolność i Demokracja” oaz Fundację „Kocham Maków”.

Najliczniejszą zorganizowaną grupę dorosłych reprezentantów naszego miasta stanowili biegacze skupieni wokół Stowarzyszenia Mazovia ProActiv Ciechanów. Jego reprezentantka Magdalena Rudnicka zdobyła pierwsze miejsce wśród kobiet na dystansie 5 km.

Jeżeli chodzi o najmłodszych biegaczy to nasz powiat najliczniej reprezentowali podopieczni trenerów Tomasza Grodeckiego (Młock Biega) oraz Tomasza Pajewskiego (Klub Lekkoatletyczny Mazovia ProActiv Ciechanów). I to właśnie zawodnicy tych dwóch grup najczęściej stawali na podium w Biegach Dzieci (na 100 i 300 m).

Wśród zawodników przybyłych zza granicy najlepszy był Artur Michalski z Cambridge w Wielkiej Brytanii (jako rodowity ciechanowianin startuje w barwach Mazovia ProActiv).

Nasz powiat reprezentowali też żołnierze 5 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej, zawodnicy z Klubu Biegacza TKKF Promyk Ciechanów oraz osoby, które wybrały się na Bieg indywidualnie – m.in. znani biegacze Zenon Lewandowski i Robert Adamiak.

Relacja w najbliższym wydaniu PULSU – 10 marca.

(TM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© pulsciechanowa.pl | Prawa zastrzeżone