Zamknij
REKLAMA

Piłkarski piknik na stadionie

21:14, 09.09.2019 | TM
REKLAMA
Skomentuj
Archiwum MKS Ciechanów. Na zdjęciu: Dariusz Tolsdorf - koordynator Akademii Piłkarskiej MKS Ciechanów wraz z animatorkami z Firmy Agnes-Art.

"Trenuj za darmo!" - pod takim hasłem odbył się rodzinny piknik MKS Ciechanów zorganizowany na Stadionie Miejskim. 

- Naszą ideą jest propagowanie zdrowego stylu życia. Wychodząc więc naprzeciw oczekiwaniom naszych mieszkańców uznaliśmy, że jako miejski klub musimy zrobić coś, co nakłoni jak największą ilość dzieci do aktywności fizycznej. Stąd pomysł na darmowe zajęcia piłkarskie dla wszystkich - powiedział nam Dariusz Tolsdorf - koordynator Akademii Piłkarskiej MKS Ciechanów.
Na przybyłych gości czekało dużo atrakcji. Można było spróbować swoich sił w różnego rodzaju grach i zabawach z piłką, a do wygrania były nagrody.

Byli też przedstawiciele służb mundurowych, którzy przygotowali dla uczestników pikniku ciekawe atrakcje, m.in. „alko-gogle”. Z kolei zawodnicy z Ciechanowskiego Klubu Bokserskiego przeprowadzili pokazowe treningi.
Imprezę poprowadzili doświadczeni w tego typu ventach animatorzy z Firmy Agnes-Art. Nie zabrakło strefy gastronomicznej, gdzie na gości czekało jedzenie i zimne napoje.
- Impreza okazała się strzałem w dziesiątkę. Na piknik przybyło bardzo dużo osób i widać było, że świetnie się bawią. Duża część z przybyłych wyraziła chęć uczestnictwa w zajęciach, co również nas bardzo cieszy – podsumowuje imprezę Dariusz Tolsdorf.

(TM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© pulsciechanowa.pl | Prawa zastrzeżone