Zamknij

Fitness Party na basenie

14:06, 18.07.2019 | Tomasz Jurczak
REKLAMA
Skomentuj
TM

Na początku lipca na basenie odkrytym odbyła się impreza "Fitness Party" zorganizowana przez Stowarzyszenie Mazovia ProActiv we współpracy z Urzędem Miasta Ciechanów oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji.

Uczestnicy ćwiczyli na trampolinach wodnych jak i lądowych, brali udział w treningu Jump It, Jump It Aqua, Fit Dance, Fitness i Jogi. W imprezie wzięło udział około 100 osób. Uczestnicy po każdym treningu mogli napić się zimnej lemoniady i brali udział w loterii, w której można było wygrać m.in. vouchery na: zabiegi kosmetyczne, masaże, SPA, siłownie i wiele innych .

Impreza Fitness Party cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkanek Ciechanowa. Była to już jej druga edycja.

Za naszym pośrednictwem organizatorzy kierują podziękowania do osób i firm, które pomogły w przygotowaniu Fitness Party. Są to: Restauracja Gruby Benek, Carrefour Market przy ul. Armii Krajowej, Arena Ubezpieczeń, Love Hybrydowe Gosia Rusin, Stylizacja paznokci i brwi - kosmetyka twarzy Katarzyna Jurkowska, Figura Centrum Pięknego Ciała, Premium Fitness & Gym, Pole Fight Fitness Marlena Holm, Hotel Atena, Zacisze Kosmetologia Estetyczna Monika Majczak, Studio Urody Babiniec, Fizjomedica, RMF MAXXX, Zespół Medycznych Szkół Policealnych w Ciechanowie, Księgarnia Między Kartkami, Catering dietetyczny LightBox.

(Tomasz Jurczak)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© pulsciechanowa.pl | Prawa zastrzeżone