Zamknij

Wrócili z medalami

13:00, 17.06.2019 TM Aktualizacja: 14:42, 19.06.2019
Skomentuj Archiwum prywatne Archiwum prywatne

Świetnie spisali się zawodnicy Mazovia ProActiv Ciechanów na Biegu „Wyszkowska dycha nocą”. Aneta Lubińska zajęła pierwsze miejsce wśród kobiet, zaś Tomasz Wudarczyk zwyciężył w swojej kategorii wiekowej.

Bieg rozpoczął się o godz. 21, co w kontekście upalnej aury tego dnia miało dla biegaczy niemałe znaczenie. Rywalizowano na dystansach: 2,5; 5 oraz 10 km.

W Biegu na 5 km o sukcesie może mówić Tomasz Budniak, reprezentujący Klub Biegacza TKKF „Promyk” Ciechanów, który z czasem 00:19:01 zajął drugie miejsce. Na tym samym dystansie w barwach Mazovii ProActiv Ciechanów startował Krzysztof Adamkowski – pastor ciechanowskiej społeczności Kościoła Chrystusowego w RP, który ukończył bieg z czasem 00:26:13.

Na dystansie 10 km najlepszy spośród ciechanowian okazał się Robert Bany (Mazovia ProActiv Ciechanów), który z czasem 00:40:20 zajął szóste miejsce.

Anecie Lubińskiej pokonanie „Wyszkowskiej dychy” zajęło 00:45:21, co dało jej pierwsze miejsce wśród kobiet. Z kolei Tomasz Wudarczyk z czasem 00:44:56 zajął pierwsze miejsce w kategorii wiekowej M50. Czwarty z reprezentantów Mazovii – Adam Sadzyński – ukończył bieg osiągając wynik 00:50:16.