Zamknij
REKLAMA

Cross Trening dla Ani

12:16, 17.06.2019 | TM
Skomentuj
Archiwum Cross Trening Mazovia Ciechanów
REKLAMA

17 maja w ciechanowskiej hali sportowej przy ul. Kraszewskiego odbył się Charytatywny Maraton Fitness dla Ani Ogonowskiej. Organizatorem imprezy był Cross Trening Mazovia Ciechanów, włączając się tym samym się w nieco innej formie w "III Ciechanowską Sztafetę Charytatywną".

 

Celem imprezy była zbiórka pieniędzy na rehabilitację dla dwuletniej Ani Ogonowskiej, która urodziła się z zespołem Downa i choruje na białaczkę szpikową.

Impreza zgromadziła blisko 60 osób, które aktywnie wzięły udział w maratonie. Trzy godziny świetnej zabawy, mnóstwo spalonych kalorii, moc atrakcji a przy okazji wsparcie dla małej Ani. Zajęcia poprowadzili świetni trenerzy: małżeństwo Anna i Paweł Leśniewscy, Zuzanna Leonhardt-Mączka i Magdalena Gregorczyk.

- Dzięki naszym uczestnikom oraz sponsorom udało się zebrać 2.322 zł. Pod koniec imprezy swoją obecnością zaszczycili nas radna Rady Miasta Ciechanów - Magdalena Grelik-Grodecka oraz dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji - Jerzy Omieciński, którzy wręczyli pamiątkowe medale oraz vouchery od naszych sponsorów. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom, sponsorom oraz każdemu kto pomógł w organizacji tego wydarzenia. Cieszę się, że udało się zorganizować ten event i dołożyć małą cegiełkę na rehabilitację Ani, jak również zgromadzić w jednym miejscu najbardziej aktywne fit-ciechanowianki – powiedziała nam organizatorka maratonu Anna Leśniewska.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz