Zamknij

XVI Mini Spartakiada Przedszkolna

18:40, 29.05.2019 | JOANNA NIEMIERZYCKA
REKLAMA
Skomentuj
TM

Dewiza - „Sport to zdrowie” nie jest obca nauczycielkom z Miejskiego Przedszkola Nr 3 w Ciechanowie, które już po raz szesnasty zorganizowały małe igrzyska dla dzieci 6-letnich z miejskich przedszkoli i szkół.

Pogoda dopisała, więc turniej można było przeprowadzić na Stadionie Miejskim. Gościem, który zjawił się tam w tym dniu był dyrektor Centrum Usług Wspólnych - Adam Krzemiński, który kibicował przedszkolakom i życzył im wspaniałej zabawy. Podliczaniem punktacji zajęło się jury w składzie: Ewa Kaczyńska, Bożena Wernik i Justyna Mieszkowska. Mierzenie czasu poszczególnym drużynom było zadaniem harcerzy z 12 Przyparafialnej Wielopoziomowej Drużyny Harcerskiej „Feniks”.

O godzinie 10:00 dziesięć dziesięcioosobowych drużyn stanęło na starcie do konkurencji, w których liczyła się szybkość, zwinność i dokładność. Jednak najważniejszą zasadą tych zawodów była dobra zabawa, radość i zdrowe współzawodnictwo. Rywalizacja była mimo wszystko ogromna, a zgromadzona na trybunach publiczność zagrzewała małych sportowców do walki.

Po wykonaniu prawidłowo wszystkich dziewięciu konkurencji i naradzie szanownego jury, nastąpił moment ogłoszenia wyników. I tak: I miejsce zajęła drużyna z Miejskiego Przedszkola Nr 1, II - MP Nr 3, a III – MP Nr 4.

Zwycięskie drużyny i ich opiekunowie zostali uhonorowani złotymi, srebrnymi brązowymi medalami, otrzymali też dyplomy z gratulacjami. Dzieci i opiekunowie z pozostałych placówek również otrzymali medale i podziękowania za udział w Spartakiadzie.

(JOANNA NIEMIERZYCKA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© pulsciechanowa.pl | Prawa zastrzeżone