Zamknij
REKLAMA

XVI Mini Spartakiada Przedszkolna

18:40, 29.05.2019 | JOANNA NIEMIERZYCKA
Skomentuj TM
REKLAMA

Dewiza - „Sport to zdrowie” nie jest obca nauczycielkom z Miejskiego Przedszkola Nr 3 w Ciechanowie, które już po raz szesnasty zorganizowały małe igrzyska dla dzieci 6-letnich z miejskich przedszkoli i szkół.

Pogoda dopisała, więc turniej można było przeprowadzić na Stadionie Miejskim. Gościem, który zjawił się tam w tym dniu był dyrektor Centrum Usług Wspólnych - Adam Krzemiński, który kibicował przedszkolakom i życzył im wspaniałej zabawy. Podliczaniem punktacji zajęło się jury w składzie: Ewa Kaczyńska, Bożena Wernik i Justyna Mieszkowska. Mierzenie czasu poszczególnym drużynom było zadaniem harcerzy z 12 Przyparafialnej Wielopoziomowej Drużyny Harcerskiej „Feniks”.

O godzinie 10:00 dziesięć dziesięcioosobowych drużyn stanęło na starcie do konkurencji, w których liczyła się szybkość, zwinność i dokładność. Jednak najważniejszą zasadą tych zawodów była dobra zabawa, radość i zdrowe współzawodnictwo. Rywalizacja była mimo wszystko ogromna, a zgromadzona na trybunach publiczność zagrzewała małych sportowców do walki.

Po wykonaniu prawidłowo wszystkich dziewięciu konkurencji i naradzie szanownego jury, nastąpił moment ogłoszenia wyników. I tak: I miejsce zajęła drużyna z Miejskiego Przedszkola Nr 1, II - MP Nr 3, a III – MP Nr 4.

Zwycięskie drużyny i ich opiekunowie zostali uhonorowani złotymi, srebrnymi brązowymi medalami, otrzymali też dyplomy z gratulacjami. Dzieci i opiekunowie z pozostałych placówek również otrzymali medale i podziękowania za udział w Spartakiadzie.

(JOANNA NIEMIERZYCKA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz