Zamknij

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie

22.40, 23.01.2023 MZ-KPP Ciechanów / KB Aktualizacja: 22.58, 23.01.2023
Skomentuj KPP Ciechanów / KB
REKLAMA

Policjanci z Ostrołęki okazali się najlepszymi piłkarzami w turnieju o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie, który został rozegrany w sobotę 21 stycznia. W przyjacielskiej rywalizacji wzięło udział 8 drużyn. Zwycięzcy z rąk mł. insp. Radosława Romanowskiego odebrali zasłużony puchar.

W rywalizacji wzięli udział funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie, Makowie Mazowieckim, Mławie, Przasnyszu, Pułtusku, Płońsku, Żurominie i Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

W finale turnieju policjanci z Ostrołęki pokonali swoich rywali  z Mławy 2:0 i tym samym zdobyli puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie, który został wręczony przez I Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie mł. insp. Radosława Romanowskiego oraz Przewodniczącego NSZZ Policjantów województwa mazowieckiego mł. insp. Dariusza Brzezickiego.

W zawodach królem strzelców został Maciej Watkowski z Żuromina, najlepszym bramkarzem Sebastian Borowiecki z Ostrołęki, natomiast najlepszym zawodnikiem Szymon Racki z Mławy.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Fotorelacja poniżej!

Zapraszamy do obejrzenia!

(MZ-KPP Ciechanów / KB)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%