Zamknij

Mistrzostwa Mazowsza w Lekkiej Atletyce na miejskim stadionie

15.35, 12.09.2022 UM Ciechanów
Skomentuj UM Ciechanów
REKLAMA

W najbliższą sobotę (17 września) w Ciechanowie odbędą się Mistrzostwa Mazowsza w Lekkiej Atletyce U-16. Na miejskim stadionie w konkurencjach biegowych i technicznych rywalizowała będzie młodzież.

Sympatycy lekkiej atletyki będą mogli oglądać konkurencje sportowe w najbliższą sobotę od godz. 12.00. Impreza odbędzie się na stadionie MOSiR przy ul. 3 Maja.

W zawodach, które organizują Szkolny Związek Sportowy Ziemia Ciechanowska, Warszawsko-Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki i MOSiR wystartują dziewczęta i chłopcy urodzeni w 2007 i 2008 r., reprezentujący mazowieckie kluby sportowe. Wśród nich znajdą się ciechanowianie – wychowankowie trenerów Szymona Ogonowskiego i Zbigniewa Majewskiego.

Młodzież będzie rywalizować w biegach, biegach przez płotki, skoku wzwyż, w dal, wieloskoku, pchnięciu kulą, rzutem dyskiem i oszczepem.

To już trzecia impreza lekkoatletyczna rozegrana w tym sezonie na ciechanowskim stadionie. Poprzednie odbyły się 28 sierpnia (Ogólnopolski Miting Lekkoatletyczny) oraz 3 września (III Mazowiecki Miting Dzieci). Ich organizację wsparł finansowo ratusz.

(UM Ciechanów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%