Zamknij

Fricke i John Deere już u nas

11.30, 18.11.2022 PC Aktualizacja: 12.36, 22.11.2022
Skomentuj AI
REKLAMA

W Ciechanowie, przy ul. Aleja Unii Europejskiej 8, rozpoczął działalność nowy oddział Firmy Fricke – Autoryzowanego Dealera marki John Deere.

Firma Fricke prowadzi działalność w sektorze rolniczym od 1997 roku. Od 2003 roku jest Autoryzowanym Dealerem marki John Deere.

- Specjalizujemy się w sprzedaży maszyn rolniczych, komunalnych oraz niezbędnych części i akcesoriów. W trakcie naszej działalności podjęliśmy współpracę z wieloma wiodącymi producentami techniki rolniczej, jak: Väderstad, Claydon, Kramer, Joskin, Bogballe, Samasz, Pronar, Bergman, Maschio Gaspardo, Mandam, Grimme i wiele innych. Prowadzimy również pełen serwis oraz magazyn części zamiennych. Autoryzowany serwis oraz odpowiednio zaopatrzony magazyn części pozwalają nam zapewnić szybką obsługę naszych Klientów – powiedział nam Piotr Czapliński - handlowiec z oddziału Fricke w Ciechanowie.

Ponad 25-letnie doświadczenie w handlu maszynami rolniczymi pozwoliło Firmie Fricke zbudować dobre i trwałe relacje zarówno z dostawcami, jak i Rolnikami.

- Podstawą tej współpracy jest partnerstwo, ale również innowacyjność i ciągłe podążanie za zmieniającymi się trendami. Jako dostawca maszyn rolniczych wiodących marek zapewniamy szeroki wybór maszyn John Deere dostępnych na naszym placu wystawowym oraz fachową pomoc w doborze sprzętu do potrzeb gospodarstwa. Jesteśmy dealerem jutra John Deere - dlatego wspieramy Rolników w zakresie nowoczesnych technologii, oferując system z zakresu rolnictwa precyzyjnego wspierający gospodarstwa rolne w procesie nawożenia, siewu i zbioru – podkreśla Piotr Czapliński.

Fricke to najdynamiczniej rozwijająca się firma, będąca największym dostawcą sprzętu rolniczego oraz usług rolniczych w Polsce północno-wschodniej.

– Wiedza, wieloletnie doświadczenie oraz systematyczne podnoszenie kwalifikacji naszych specjalistów, pozwala zagwarantować najwyższą jakość obsługi. Nasi pracownicy są do dyspozycji Klientów. Ich wieloletnie doświadczenie oraz regularne szkolenia są gwarancją fachowej obsługi. Oferujemy oryginalne części do wszystkich maszyn firmy John Deere, oryginalne części zamienne do maszyn Väderstad oraz innych, części do ciągników i maszyn rolniczych Granit Parts, oleje, materiały eksploatacyjne oraz środki smarne firmy John Deere i Fuchs. Mamy w sprzedaży siatki i folie do sianokiszonek firmy John Deere, ale także zabawki, ubrania ochronne i inne akcesoria – opowiada Janusz Matysiak - specjalista ds. części w oddziale Fricke w Ciechanowie.

Firma prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny maszyn rolniczych i komunalnych.

- Zatrudniamy doświadczonych i świetnie wyszkolonych mechaników. Dysponujemy stacjami serwisowymi wyposażonymi w nowoczesne narzędzia i sprzęt diagnostyczny. Zapewniamy szybką i fachową naprawę gwarancyjną i pogwarancyjną oraz przeglądy okresowe maszyn. Sprawną obsługę zarówno w siedzibie firmy jak i w gospodarstwie Klienta, pomoc w zakresie doboru materiałów eksploatacyjnych oraz środków konserwujących, a także dyżury żniwne. Zapewniamy zdalne wsparcie i serwis przy technologii John Deere. Zachęcamy do odwiedzenia naszego oddziału w Ciechanowie i zapoznania się z jego ofertą – zaprasza Adrian Motak - kierownik serwisu Regionu Mazowieckiego w Firmie Fricke.

(PC)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%