Zamknij
REKLAMA

Debata lokalna w Lekowie

19:42, 23.11.2021 | .JB/KPP Ciechanów
Skomentuj KPP Ciechanów
REKLAMA

W poniedziałek w świetlicy wiejskiej w Lekowie odbyła się debata lokalna pod hasłem „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ” dotycząca bezpieczeństwa mieszkańców gminy Regimin.

Na spotkanie dotyczące bezpieczeństwa zorganizowane przez Policję wraz z władzami gminnymi zaprosiliśmy mieszkańców gminy Regimin. Obecni byli Wójt Gminy Regimin Pani Mariola Kołakowska, Sekretarz Gminy Regimin Pani Danuta Szewczak, Przewodniczący Rady Gminy Regimin Pan Józef Mysiakowski, I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie, funkcjonariusze z PP w Regiminie oraz z KPP w Ciechanowie. Spotkaniu towarzyszyło koło gospodyń wiejskich oraz uczestnicy klubu seniora.

Debatę rozpoczęła Wójt Gminy Regimin Pani Mariola Kołakowska, następnie I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie – podinsp. Radosław Romanowski, przedstawił struktury Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie oraz Posterunku Policji w Regiminie, wskazał działania priorytetowe dzielnicowych zaznaczając rolę dzielnicowego w funkcjonowaniu policji oraz przypomniał o możliwości korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz Aplikacji Moja Komenda. Stan bezpieczeństwa na terenie gminy Regimin z uwzględnieniem  przestępstw i wykroczeń, bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego oraz seniorów, omówiła kom. Jolanta  Bym.

Po krótkim wstępie rozpoczęła się rozmowa z mieszkańcami. Uczestnicy debaty mieli możliwość zgłoszenia własnych spostrzeżeń, uwag czy też wniosków dotyczących bezpieczeństwa. Poruszono problem m.in. bezpieczeństwa w ruchu drogowym, infrastruktury drogowej, gromadzenia się młodzieży zagrożonej demoralizacją, dewastacji mienia, zaśmiecania. Po spotkaniu sformułowano konkretne wnioski, które będą realizowane przez funkcjonariuszy.

Spotkanie odbyło się z zachowaniem reżimu sanitarnego.

 

kom. Jolanta Bym

KPP Ciechanów

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia (poniżej)!

Jakich treści szukasz na lokalnych portalach internetowych?Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki

(.JB/KPP Ciechanów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%