Zamknij
REKLAMA

Filipek już po pierwszej operacji!

07:00, 10.09.2020 | TM
Skomentuj Archiwum prywatne
REKLAMA

W poniedziałek Filipek Bugajewski przeszedł pierwszą z cyklu operacji. Najważniejsza wiadomość, którą uzyskaliśmy od Rodziców brzmi: OPERACJA SIĘ UDAŁA!

Dzięki hojności ciechanowian, a także ludzi z całej Polski, udało się zebrać 372 tys. złotych na pierwszą operację pięcioletniego mieszkańca naszego miasta chorego na artrogrypozę. Na trzy kolejne potrzeba jeszcze ponad pół miliona złotych.

- Filip jest obolały ale i szczęśliwy. Po raz pierwszy mógł zgiąć i wyprostować kolanka. Teraz czeka nas rehabilitacja. Dziękujemy wszystkim osobom, które w różnoraki sposób wsparły zbiórkę pieniędzy na leczenie i rehabilitację naszego synka – powiedziała nam Mama Filipka.

Operacja odbyła się 7 września w Warszawie i trwała kilka godzin. Przeprowadził ją dr David Feldman z Paley European Institute. Warto pamiętać, że to dopiero początek walki naszego Małego Bohatera.

Ciechanowianie dobrze znają tego uśmiechniętego chłopca, na rzecz którego w grudniu 2019 roku Stowarzyszenie „Mazovia ProActiv” zorganizowało  „III RODZINNE MIKOŁAJKI”. Dzięki hojności naszych mieszkańców „Mikołajki” okazały się rekordowe, albowiem zebrano ok. 62 tys. zł. 

Rodzinie poprzez portal „Siepomaga” udało się zebrać 160 tys. zł. 

Dzięki emisji materiału o Filipku w programie telewizyjnym red. Elżbiety Jaworowicz pt. „Sprawa dla reportera” pozyskano kwotę 150 tys. zł  w ramach zbiórki SMS-owej.

Przeprowadzenie kolejnych operacji będzie zależało od zdrowia Filipka oraz od… pieniędzy. 

Jeżeli chcecie Państwo wesprzeć leczenie Filipka to możecie to zrobić dokonując wpłaty poprzez Fundację „Siepomaga”: https://www.siepomaga.pl/filip-bugajewski
 

(TM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz