Zamknij
REKLAMA

Mieszkanka Ciechanowa zakażona koronawirusem przebywa w domu - w pełnej izolacji

11:38, 25.03.2020 | red
REKLAMA
Skomentuj

Dziś rano jako pierwsi informowaliśmy o kolejnej osobie z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa. Jest nią młoda kobieta (nastolatka) mieszkająca w Ciechanowie.

Ustaliliśmy, że próbka do badań została pobrana od ciechanowianki w izbie przyjęć szpitala. Po czym kobieta wróciła do domu, gdzie oczekiwała na wynik.

Kobieta przebywa obecnie w odizolowaniu w miejscu zamieszkania. Według procedur nie wszystkie osoby z pozytywnym wynikiem testu muszą być hospitalizowane. Stan zdrowia ciechanowianki jest na tyle dobry, że może przebywać w domu – oczywiście w całkowitym odizolowaniu. Izolacją objęte są również osoby mieszkające z nią pod jednym dachem.

- Obecnie trwa dochodzenie prowadzone przez Stację Sanitarno-Epidemiologiczną – podkreśla Wiesława Krawczyk – szefowa ciechanowskiego sanepidu.


Pierwszy potwierdzony pozytywnym wynikiem testem przypadek koronawirusa w ciechanowskim szpitalu dotyczył mieszkańca powiatu mławskiego. Ten mężczyzna w dalszym ciągu jest hospitalizowany w ciechanowskiej placówce. Jak informuje rzecznik szpitala – „Stan pacjenta jest stabilny. Mężczyzna powoli wraca do zdrowia”.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

TtTt

1 0

Czyli nie fake news... 12:06, 25.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© pulsciechanowa.pl | Prawa zastrzeżone