Zamknij
REKLAMA

Spotkanie w ciechanowskim starostwie w sprawie zagrożenia wystąpieniem koronawirusa

14:49, 26.02.2020 | Starostwo Powiatowe w Ciechanowie
REKLAMA
Skomentuj
RED

W środę, 26 lutego pod kierownictwem Starosty Ciechanowskiego - Joanny Potockiej-Rak odbyło się spotkanie w sprawie wypracowania i przyjęcia wspólnej procedury informowania mieszkańców powiatu ciechanowskiego o zasadach posterowania w zakresie ewentualnego wystąpienia zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. 

 

KOMUNIKAT z dnia 26.02.2020 r.

Pragniemy poinformować, że w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców powiatu ciechanowskiego prowadzona jest identyfikacja osób przybywających z terenów zagrożonych, mająca na celu zapobieganie wystąpienia ewentualnych zakażeń.

Wszystkie osoby przybywające z terenu Chin, Włoch (regionów: Lombardia, Wenecja Euganejska, Piemont i Emilia-Romania) i Korei Południowej prosimy o kontakt z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Ciechanowie drogą telefoniczną pod numerami telefonów: +48 506 126 118 i +48 23 672 33 13 wew. 26 lub za pośrednictwem poczty internetowej na adres: [email protected]

W celach profilaktycznych zaleca się prowadzenie samoobserwacji stanu zdrowia i pozostawania poza aktywnością społeczną, zawodową i edukacyjną w warunkach domowych.

W przypadku wystąpienia ostrych objawów ze strony układu oddechowego, wysokiej gorączki należy bezzwłocznie skontaktować się z Oddziałem Obserwacyjno-Zakaźnym Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie po numerem telefonu: +48 23 673 03 39.

 

W spotkaniu wzięli udział: Joanna Potocka-Rak - Starosta Ciechanowski; Stanisław Kęsik - Wicestarosta Ciechanowski; Rafał Panfil - Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Starostwo Powiatowe w Ciechanowie; mł.bryg. Radosław Osiecki - Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej W Ciechanowie; insp. Grzegorz Grabowski - Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie; Jacek Zawiśliński - Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Ciechanowie; Krzysztof  Malinowski - Zakład Pomocy Doraźnej  Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie; Wiesława Krawczyk - Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Ciechanowie; Radosław Lipowski - Urząd Miasta Ciechanów; Agnieszka Płochocka - Urząd Miasta Ciechanów; Wojciech Malinowski - Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Starostwo Powiatowe w Ciechanowie; Andrzej Kamasa - Specjalistyczny Szpital Wojewódzki W Ciechanowie oraz st.sierż. Michał Gapski - 5 Mazowiecka Brygada Obrony Terytorialnej w Ciechanowie

(Starostwo Powiatowe w Ciechanowie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© pulsciechanowa.pl | Prawa zastrzeżone