Zamknij
REKLAMA

Bezpłatna księgowość dla NGO

15:34, 29.01.2020 | UM Ciechanów
REKLAMA
Skomentuj
UM Ciechanów

Organizacje pozarządowe działające na rzecz mieszkańców mogą skorzystać z bezpłatnego wsparcia w prowadzeniu swojej księgowości w 2020 r. Usługi będą świadczone przez Stowarzyszenie Ciechanowski Wolontariat.

Stowarzyszenie pozyskało na ten cel środki z miasta z otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w ramach zadania w zakresie wsparcia rozwoju sektora pozarządowego.

W ramach projektu 7 organizacji pozarządowych będzie mogło skorzystać z bezpłatnego księgowania dowodów finansowych oraz przygotowania rocznego sprawozdania finansowego wraz z deklaracją CIT. Wparcie skierowane jest przede wszystkim do małych organizacji, które nie mają środków na korzystanie z profesjonalnych usług księgowych. Zgodnie z regulaminem, wsparciem w ramach projektu mogą zostać objęte wyłącznie organizacje nieprowadzące działalności gospodarczej, niezatrudniające pracowników na umowy o pracę oraz posiadające wpis do KRS lub ewidencji stowarzyszeń w Starostwie Powiatowym.

Aby zakwalifikować się do udziału w projekcie organizacja musi złożyć formularz w formie skanu, przesyłając go na adres e-mail Stowarzyszenia Ciechanowski Wolontariat: [email protected]. Zgłoszenia przyjmowane będą od 5 do 12 lutego 2020 r. Będą one weryfikowane zgodnie z „Regulaminem uczestnictwa organizacji pozarządowej we wsparciu w ramach projektu”, dostępnym na stronie internetowej Urzędu Miasta pod adresem https://www.umciechanow.pl/main/aktualnosci/Bezplatna-ksiegowosc-dla-NGO/idn:6349.

W pierwszej kolejności do projektu będą rekrutowane organizacje, które: a) posiadają status Organizacji Pożytku Publicznego, b) działają (są zarejestrowane) krócej niż 24 miesiące.

(UM Ciechanów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© pulsciechanowa.pl | Prawa zastrzeżone