Zamknij
REKLAMA

ZWiK wybudował nową sieć woociągową w mieście

17:07, 20.01.2020 | UM Ciechanów
REKLAMA
Skomentuj
UM Ciechanów

Zakład Wodociągów i Kanalizacji zakończył budowę sieci wodociągowej w ul. Szczęsnego i części alei Unii Europejskiej. W najbliższych dniach rozpoczną się prace ziemne w ul. Biegasa, gdzie powstanie sieć wodociągowa i kanalizacyjna.

ZWiK Ciechanów Sp. z o.o. zakończył budowę sieci wodociągowej na 500 m odcinku w ul. Szczęsnego i w części alei Unii Europejskiej. Kolejnym etapem realizacji projektu będzie badanie wody na zlecenie ZWiK przez Państwową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną. Mieszkańcy mogą już składać wnioski o wydanie warunków w celu podłączenia do sieci swoich gospodarstw. Wnioski można pobrać ze strony internetowej www.zwikciechanow.pl, należy je składać w sekretariacie ZWiK przy ul. Gostkowskiej 81.

W najbliższych dniach Zakład Wodociągów i Kanalizacji rozpocznie budowę sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w ul. Biegasa. Sieć wodociągowa zostanie zbudowana na odcinku 121,5 metra, a kanalizacyjna na odcinku 98,5 metra. Nie przewiduje się wstrzymania ruchu na ul. Biegasa w czasie trwania robót.

(UM Ciechanów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© pulsciechanowa.pl | Prawa zastrzeżone