Zamknij
REKLAMA

Montują panele słoneczne

11:30, 17.11.2019 | UM/TM
Skomentuj Fot. Archiwum UM Ciechanów - Na zdjęciu - panele fotowoltaiczne na dachu hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 4.
REKLAMA

Dziewięć budynków użyteczności publicznej, w tym miejskie placówki oświatowe, kryta pływalnia, Zakład Wodociągów i Kanalizacji, Zakład Komunikacji Miejskiej i Państwowa Uczelnia Zawodowa, jest wyposażanych w panele fotowoltaiczne.

Roboty na dachach budynków już w całości zostały zaplanowane, a prace na części z nich są w zaawansowanym stadium realizacji. Budynki będą wyposażone w ogniwa o mocy do 40 kW. Panele zamontowano już na dachach Szkoły Podstawowej nr 3 i Szkoły Podstawowej nr 4. Na pozostałych budynkach (Szkoła Podstawowa nr 7, Przedszkole nr 10, kryta pływalnia, ZWiK; ZKM; PUZ – dwa budynki) trwają prace związane z realizacją inwestycji.

Więcej na ten temat w gazecie PULS Ciechanowa - czytaj na str. 4 - kliknij tutaj?

(UM/TM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz