Zamknij
REKLAMA

Uwaga! Remont ulicy Stanisława Borodzicza. Mogą być utrudnienia

06:15, 06.11.2019 | UM Ciechanów
Skomentuj
UM Ciechanów
REKLAMA

Rozpoczęły się prace remontowe na ulicy Stanisława Borodzicza. Aktualnie wykonywana jest wymiana krawężników, a w najbliższych tygodniach wyregulowane zostaną studnie i pojawi się nowa nawierzchnia bitumiczna.

Prace rozpoczęto od wymiany krawężnika po stronie numerów parzystych. Na ulicy pojawi się także nowa nawierzchnia bitumiczna i wyregulowane zostaną studnie kanalizacyjne w jezdni. Roboty zostaną zrealizowane przez ciechanowskie firmy w ramach zawartych umów na bieżące utrzymanie dróg w 2019 r., tj. KAMIBUD Mirosław Warzyński oraz Z.U.H. KOPTRANS Witold Piętka, a także Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

Finalizacja przedsięwzięcia planowana jest na koniec listopada, w zależności od warunków pogodowych. Z uwagi na powyższe w takcie realizacji prac mogą wystąpić utrudnienia w dojeździe do posesji.

Przedsięwzięcie realizowane jest w odpowiedzi na wyniki cyklu corocznych spotkań osiedlowych mieszkańców z prezydentem miasta. Na spotkaniach mieszkańcy dzielili się uwagami i zgłaszali postulaty związane z ich bieżącymi potrzebami.

(UM Ciechanów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz