Zamknij
REKLAMA

Będą szkolenia i konsultacje odnośnie projektu. O co chodzi? (Sprawdź)

09:15, 18.10.2019 | UM Ciechanów
Skomentuj
UM Ciechanów
REKLAMA

Urząd Miasta zaprasza organizacje pozarządowe 21 października o godz. 15.00 na spotkanie, podczas którego omawiany będzie projekt Programu Współpracy miasta z organizacjami pozarządowymi. Uchwałę w sprawie programu Rada Miasta będzie procedować na listopadowej sesji. Ponadto część poniedziałkowego spotkania stanowić będzie szkolenie dotyczące nowych zasad ubiegania się o dotacje na realizację zadań publicznych.  

Spotkanie zaplanowano w sali konferencyjnej w budynku Urzędu Miasta Ciechanów przy ul. Wodnej 1 (parter). Projekt Programu Współpracy Gminy Miejskiej Ciechanów z organizacjami pozarządowymi działającymi na terenie Miasta Ciechanów oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, na 2020 rok dostępna jest w Biuletynie Informacji Publicznej (http://bip.umciechanow.pl/organizacje_pozarzadowe/konsultacje.html). Projekt ten powstał z podstawie wniosków złożonych przez organizacje pozarządowe oraz uwag wniesionych przez Ciechanowską Radę Działalności Pożytku Publicznego. Na spotkaniu zostanie on omówiony, będzie można jeszcze zgłaszać uwagi.

Składanie ofert w konkursach na realizacje zadań publicznych na 2020 rok będzie odbywało się na nowych zasadach, obowiązywały będą także nowe druki oraz nowe wytyczne w kwestii sprawozdawczości. Miasto wychodząc naprzeciw oczekiwaniom organizacji pozarządowych zaprasza na szkolenie przy udziale Mazowieckiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej subregion ciechanowski.

(UM Ciechanów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz