Zamknij
REKLAMA

Kornatowska w Sońsku poparła Wąsika

19:45, 07.10.2019 | TM
REKLAMA
Skomentuj
TM

6 października w Sońsku odbyło się spotkanie z parlamentarzystami Prawa i Sprawiedliwości, m.in. z senatorem Janem Marią Jackowskim oraz posłem Maciejem Wąsikiem - ministrem w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Senator Jan Maria Jackowski metaforycznie powiedział, że 13 października zdecyduje się, czy w naszym kraju będzie realizowany program „Polska+” czy program „powrót do przeszłości”. – Co się stanie gdy wygra ktoś inny niż PiS? Wiele naszych reform i programów socjalnych zostanie zatrzymanych. Opozycja już zapowiada likwidację CBA i IPN. Mam nadzieję, że dzięki Państwa głosom do tego nie dojdzie. Nie można dać się uśpić komunikatom, że i tak PiS wygra, i zamiast iść na głosowanie to iść na grzyby… Prezes Jarosław Kaczyński zawsze powtarza, że „wybory wygrywa się nie sondażami, ale kartą do głosowania” – mówił senator Jackowski.

W podobnym tonie wypowiadał się minister Maciej Wąsik. – Wprowadzenie programu 500+ było czymś przełomowym. Wcześniej polska bieda miała twarz głodnego dziecka. Teraz jakość życia wzrosła. Praktycznie zniknęła sprzedaż „na zeszyt”. Schetyna wprawdzie mówi, że „nic z tego co dane, nie będzie odebrane”, ale szeregowi posłowie PO mówią: „500+ tak, ale…”. I właśnie to „ale” powinno wzbudzać czujność… Powiedzmy sobie szczerze, oni nienawidzą programu 500+, bo sądzą że jego wprowadzenie odspawało ich na długie lata od stołków. Proszę Państwa o nadzwyczajną mobilizację w dniu wyborów. Zachęćcie też swoje rodziny i znajomych by poszli do urn. Pamiętajcie, że SB-ecy którym obniżyliśmy emerytury na pewno na te wybory pójdą, a dobrze wiemy na kogo zagłosują – apelował minister Wąsik.

W trakcie spotkania głos zabrał także Artur Czapliński – radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego, który zaapelował o oddanie głosu na posła Macieja Wąsika. Ministra chwaliła też Barbara Kornatowska - była przewodnicząca Rady Miasta Ciechanów, a obecnie radna Rady Powiatu Ciechanowskiego. Podkreślała jego zaangażowanie w rozwiązywanie problemów społecznych, które mu zgłaszała. Na koniec swej wypowiedzi złożyła też publicznie ważną deklarację. – Chociaż jestem kojarzona z panią poseł Cicholską to chcę państwu powiedzieć, że ja stawiam na pana ministra Wąsika – powiedziała Barbara Kornatowska, co sala nagrodziła brawami.

Więcej o kompanii wyborczej w gazecie PULS Ciechanowa - czytaj na str. 12-14 - kliknij tutaj?

(TM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© pulsciechanowa.pl | Prawa zastrzeżone