Zamknij
REKLAMA

Konwencja Wyborcza PiS w Płocku

19:29, 03.10.2019 | TM
REKLAMA
Skomentuj
PW

W wypełnionym po brzegi Teatrze Dramatycznym w Płocku odbyła się Konwencja Wyborcza Prawa i Sprawiedliwości z udziałem prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego. Zaprezentowano na niej pogram oraz kandydatów, których PiS wystawił w okręgu płocko-ciechanowskim do sejmu i senatu.

W swoim wystąpieniu prezes Kaczyński stwierdził, że najważniejszą rzeczą w polityce jest wiarygodność, bo bez niej nie ma demokracji. - Wypełniliśmy nie tylko to, co zapowiedzieliśmy w trakcie kampanii wyborczej, ale zrobiliśmy więcej, niż było zapowiadane. Kiedy coś zapowiadaliśmy, to wiedzieliśmy, że można to wykonać. Kiedy można było zrobić więcej, zrobiliśmy więcej. Tak postępuje odpowiedzialna władza i każdy odpowiedzialny człowiek. Musimy myśleć o przyszłości i kolejnych czterech latach. Chcemy stworzyć polską wersję państwa dobrobytu, gdzie Polacy będą żyli nie gorzej niż nasi zachodni sąsiedzi. Stawiamy na płace, emerytury i na to, aby polskie rodziny za cztery lata były bogatsze. To konkretne zapowiedzi. Nasze działania są racjonalne i odpowiedzialne. Mamy dobry plan dla Polski i dobry plan na przedsiębiorstw. Wszystko co robimy, robimy dla Polski. 13 października musi zwyciężyć Polska – powiedział Jarosław Kaczyński.

W Konwencji brał udział nasz ciechanowski poseł Robert Kołakowski, który w rozmowie z nami przedstawił argumenty, dlaczego jego zdaniem Polacy powinni w nadchodzących wyborach zagłosować na PiS. - W ciągu ostatniej kadencji udowodniliśmy, że jako formacja jesteśmy wiarygodni i potrafimy rządzić. Pokazaliśmy, że obietnice wyborcze to nie są słowa rzucane na wiatr, a twarde zobowiązania wobec społeczeństwa, które konsekwentnie trzeba realizować. Prawo i Sprawiedliwość jest dzisiaj jedynym gwarantem tego, że Polska będzie się rozwijać, a owoce wzrostu gospodarczego będą trafiać do obywateli, a nie uprzywilejowanych grup - powiedział poseł Kołakowski.

Więcej o kompanii wyborczej w gazecie PULS Ciechanowa - czytaj na str. 12-14 - kliknij tutaj?

(TM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© pulsciechanowa.pl | Prawa zastrzeżone