Zamknij
REKLAMA

Bokserzy - dzieciom

21:06, 09.09.2019 | TM
REKLAMA
Skomentuj
Piotr Kocięcki

Ciechanowski Klub Bokserski we współpracy z dyrektorem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej zorganizował imprezę integracyjną, która połączyła kilka środowisk.

Uczestnikami spotkania były dzieci wraz z rodzicami, młodzież z Ciechanowskiego Klubu Bokserskiego, dzieci z Placówki Wsparcia Dziennego które od lipca pod okiem trenerów CKB poprawiają swoją koordynację i sprawność ruchową na zajęciach ogólnorozwojowych oraz uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy typu A i B.

Spotkanie rozpoczął prezes CKB Michał Garstka zapraszając do wspólnej rozgrzewki, która była dostosowana do możliwości wszystkich uczestników. Miło było widzieć wzajemną pomoc podczas biegów przez Las Śmieciński.

Niezależnie od poziomu sprawności można było wziąć udział w zajęciach sportowych, z piłką, w konkursach ruchowych, biegach, aerobicu, każdy mógł założyć rękawice i spróbować swoich umiejętności w sparingach bokserskich.

Podczas pikniku można było się posilić kiełbaskami i kaszanką z grilla. Dla wszystkich był przewidziany słodki poczęstunek. Można było odpocząć, zrelaksować się przy dźwiękach gitary i biesiadnych piosenkach.

Były też inne atrakcje, jak np.: prezentacja technik bokserskich, karaoke, pokaz zwierząt (alpaki, kozy, króliki).

- Staramy się kierować zasadą, że „w życiu nie liczy się ilość kroków które robisz, ani butów w których chodzisz, ale ślady, które zostawiasz w sercach innych…”. Stąd pomysł na tę integracyjną imprezę. Dziękujemy ludziom o wielkim sercu, którzy bezinteresownie nas wsparli w jej zorganizowaniu. Bez nich nie byłoby tylu atrakcji, upominków i pysznych posiłków. Dzięki tym osobom – Paniom: Kościelskiej, Adamiak, Chumięckiej, Panom: Zielonkowskiemu, Sadowskiemu, i Gawareckiemu oraz Państwu Kocięckim wszyscy uczestnicy mogli przeżyć ten wspólny czas radośnie i syto. W imieniu wszystkich dzieci, młodzieży i dorosłych oraz organizatorów, za pośrednictwem PULSU, serdecznie Wam dziękujemy – mówi prezes Michał Garstka.

(TM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© pulsciechanowa.pl | Prawa zastrzeżone