Zamknij
REKLAMA

Interpelacja w sprawie cmentarza

10:38, 09.09.2019 | TM
REKLAMA
Skomentuj
TM

Podczas ostatniej sesji Rady Miasta radna Edyta Rzeplińska-Filipowicz zgłosiła interpelację w sprawie potrzeby remontu alejek na Cmentarzu Komunalnym.

Jak powiedziała radna, mieszkańcy zgłaszali do niej potrzebę remontu szczególnie dwóch głównych alejek. - Jedna z nich, prowadząca od wejścia z bramą od strony ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego – Prymasa Tysiąclecia jest zbudowana ze starych płyt chodnikowych. Odchodzą od niej nowe alejki, w kierunku niedawno rozbudowanej części cmentarza. Natomiast ta główna – reprezentacyjna – wygląda fatalnie, z dołami, nierównościami, na których łatwo się potknąć. Po deszczu czy przy roztopach zbierają się tam wielkie kałuże znacznie utrudniające przejście. Druga, prowadząca od głównego wejścia od strony ul. Gostkowskiej, w ok. 3/4 swej długości posiada poprzeczne wybrzuszenie na całej szerokości. Jest ono coraz wyższe i powiększa się, przez co zwiększa prawdopodobieństwo wywrócenia się – mówiła Edyta Rzeplińska-Filipowicz.

Radna uważa, że remont powinien odbyć się możliwie szybko. - Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych. Wiele osób tylko wtedy odwiedza Ciechanów, a taki obraz na cmentarzu psuje w ich oczach wizerunek miasta. (…) Naprawa alejek jest jednak konieczna przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa – podkreśla radna Rzeplińska-Filipowicz.

(TM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© pulsciechanowa.pl | Prawa zastrzeżone