Zamknij
REKLAMA

Likwidacja torów po bocznicy na ul. Mleczarskiej

17:18, 08.09.2019 | UM Ciechanów/TM
REKLAMA
Skomentuj
UM Ciechanów

W poniedziałek, 9 września, na ul. Mleczarskiej ruszą prace, w związku z czym kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Na odcinku między skrzyżowaniem z ul. Tysiąclecia a skrzyżowaniem z ul. Mazowiecką podczas pierwszego etapu robót obowiązywał będzie ruch jedynie w kierunku ul. Mazowieckiej, następnie podczas drugiego etapu jedynie w przeciwną stronę. Za likwidację dawnej bocznicy odpowiada jej właściciel, czyli firma Metaltech.

Kierowcy proszeni są o ostrożność, stosowanie się do znaków drogowych oraz korzystania z objazdów. Każdy z dwóch etapów potrwa po około 7-14 dni, w zależności od pogody.

Na tory po bocznicy kolejowej kierowcy narzekali od dawna, jednak miasto nie będąc jej właścicielem nie ma możliwości likwidacji, ani realizacji jakichkolwiek prac naprawczych w obszarze torów. Prowadzone były jednak rozmowy z zarządzającą nieużytkowanymi torami spółką Metaltech, która po przeprowadzeniu niezbędnych procedur przystąpi do prac.

Więcej na ten temat w gazecie PULS Ciechanowa - czytaj na str. 19 - kliknij tutaj?

(UM Ciechanów/TM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

ktosktos

0 0

7-14 dni x2 na takim odcinku? kto to robi? 17:52, 08.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

osos

0 0

A jednak trochę szkoda. Tyle lat leżały. To zabytek miejski. A może uda się cofnąć decyzję o rozbiórce? 08:55, 09.09.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

MobilekMobilek

0 0

Żeby te tory choć były położone równo z asfaldem, a nie po przejechaniu po nich tylko łubudu się robi i zawieszenie dostaje w kość.. 21:18, 12.09.2019


© pulsciechanowa.pl | Prawa zastrzeżone