Zamknij

Kto wrzucił na luz w Ciechanowie?

11:33, 29.03.2019 | PP / TJ
REKLAMA
Skomentuj

Niemal każdy ciechanowianin słyszał albo uczestniczył w imprezie ?Wrzuć na luz i jeszcze plus?. Odbywa się ona zazwyczaj tuż przed rozpoczęciem wakacji. Tak też będzie w tym roku, jednak zanim wszyscy przemierzymy ulice miasta w barwnym korowodzie organizatorzy imprezy, przygotowali wystawę fotografii z ubiegłorocznego wydarzenia.

Na wystawie w Muzeum Szlachty Mazowieckiej przy ul. Warszawskiej możemy zobaczyć m.in. zdjęcia konkursowe licznych fotografików, zarówno zawodowych, jak i amatorów.

Wernisaż wystawy był okazją do wręczenia podziękowań zarówno autorom zdjęć, jak i wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji, współtworzenia i nagłaśniania informacji o imprezie „Wrzuć na luz...”

Wśród wyróżnionych byli: sponsorzy imprezy, szkoły, przedszkola, żłobki, samorząd lokalny (w tym Urząd Miasta Ciechanów. Pamiątkowe dyplomy i podziękowania otrzymała również nasza gazeta PULS Ciechanowa, która jest jednym z patronów medialnych tego wydarzenia.

Spotkanie prowadziła Alicja Gąsiorowska - pomysłodawczyni i szefowa komitetu organizacyjnego imprezy „Wrzuć na luz i jeszcze plus”.

Już 7 czerwca zapraszamy na kolejną edycję „Wrzuć na Luz i jeszcze plus”. W tym roku tematem przewodnim spotkania będzie „Disneyland i inne baśnie”.

PP

Fot. Tomasz Jurczak

(PP / TJ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

baron... baron...

0 0

Super inicjatywa :) 17:01, 29.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© pulsciechanowa.pl | Prawa zastrzeżone