Zamknij
REKLAMA

Kto wrzucił na luz w Ciechanowie?

11:33, 29.03.2019 | PP / TJ
Skomentuj
REKLAMA

Niemal każdy ciechanowianin słyszał albo uczestniczył w imprezie ?Wrzuć na luz i jeszcze plus?. Odbywa się ona zazwyczaj tuż przed rozpoczęciem wakacji. Tak też będzie w tym roku, jednak zanim wszyscy przemierzymy ulice miasta w barwnym korowodzie organizatorzy imprezy, przygotowali wystawę fotografii z ubiegłorocznego wydarzenia.

Na wystawie w Muzeum Szlachty Mazowieckiej przy ul. Warszawskiej możemy zobaczyć m.in. zdjęcia konkursowe licznych fotografików, zarówno zawodowych, jak i amatorów.

Wernisaż wystawy był okazją do wręczenia podziękowań zarówno autorom zdjęć, jak i wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji, współtworzenia i nagłaśniania informacji o imprezie „Wrzuć na luz...”

Wśród wyróżnionych byli: sponsorzy imprezy, szkoły, przedszkola, żłobki, samorząd lokalny (w tym Urząd Miasta Ciechanów. Pamiątkowe dyplomy i podziękowania otrzymała również nasza gazeta PULS Ciechanowa, która jest jednym z patronów medialnych tego wydarzenia.

Spotkanie prowadziła Alicja Gąsiorowska - pomysłodawczyni i szefowa komitetu organizacyjnego imprezy „Wrzuć na luz i jeszcze plus”.

Już 7 czerwca zapraszamy na kolejną edycję „Wrzuć na Luz i jeszcze plus”. W tym roku tematem przewodnim spotkania będzie „Disneyland i inne baśnie”.

PP

Fot. Tomasz Jurczak

(PP / TJ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

baron... baron...

0 0

Super inicjatywa :) 17:01, 29.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz