Zamknij

Orszak Trzech Króli za nami - FOTORELACJA

AI 20:12, 05.01.2023 Aktualizacja: 23:49, 10.01.2023
Skomentuj AI AI

Z okazji Święta Objawienia Pańskiego, po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemicznymi ograniczeniami, ulicami Ciechanowa przeszedł Orszak Trzech Króli.

Wydarzenie rozpoczęło się na Placu Jana Pawła II, gdzie członkowie Stowarzyszenia Pozytywnie Historyczni odegrali scenkę prezentującą wydarzenia biblijne. Z kolei Miejska Orkiestra Dęta OSP Ciechanów wystąpiła z koncertem kolęd.

Do licznie zgromadzonych mieszkańców świąteczne przesłanie skierowali ks. kan. Zbigniew Adamkowski – Proboszcz Parafii Św. Józefa oraz Iwona Kowalczuk – Zastępca Prezydenta Miasta Ciechanów.

Orszak, który prowadzili Trzej Mędrcy poruszający się na koniach, tradycyjnie przeszedł ulicami Warszawską i Ściegiennego do kościoła farnego. Tam zwieńczeniem przedsięwzięcia była uroczysta Msza Święta.

Organizatorami tegorocznego Orszaku Trzech Króli byli Prezydent Miasta Ciechanów Krzysztof Kosiński oraz proboszczowie ciechanowskich parafii.

W organizację Orszaku Trzech Króli, władzami miasta i ciechanowskimi parafiami, włączyli się w tym roku także harcerze i kadeci klas mundurowych z I Liceum Ogólnokształcącego PUL w Ciechanowie.

Fotorelacja poniżej! Zapraszamy do obejrzenia!

(AI)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu pulsciechanowa.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%