Zamknij

Przebudowa sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic: 17 Stycznia i Sienkiewicza

23.36, 26.11.2022 UM Ciechanów / KB Aktualizacja: 23.41, 26.11.2022
Skomentuj UM Ciechanów
REKLAMA

Sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic: 17 Stycznia i Sienkiewicza została czasowo wyłączona. Trwa jej doposażanie w system detekcji rowerzystów, co pozwoli na bezpieczne przeprowadzenie przez skrzyżowanie ruchu rowerowego. Inwestycja jest realizowana przez MZDW na podstawie dokumentacji przygotowanej przez miasto.

Montaż systemu detekcji rowerzystów na skrzyżowaniu ulic: 17 Stycznia i Sienkiewicza pozwoli na stworzenie wygodnego układu komunikacyjnego poprzez połączenie istniejących ciągów rowerowych w obrębie skrzyżowania ulicy Sienkiewicza z drogą wojewódzką nr 615 (ul. 17 Stycznia).

Zadanie jest wynikiem współpracy Gminy Miejskiej Ciechanów i Województwa Mazowieckiego. Zgodnie z zawartym porozumieniem miasto zleciło opracowanie dokumentacji technicznej w zakresie niezbędnym do wykonania robót budowlanych i przekazało do Urzędu Marszałkowskiego w Warszawie celem wyłonienia wykonawcy. Za prowadzone prace odpowiada Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich.

W związku z prowadzonymi pracami sygnalizacja jest czasowo wyłączona. Kierowcy i piesi są proszeni o zachowanie szczególnej ostrożności oraz stosowanie się do przepisów. Zadanie powinno zakończyć się w drugiej połowie grudnia.

(UM Ciechanów / KB)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%