Zamknij
REKLAMA

Uruchamiamy Powiatowy Rodzinny Rower Elektryczny

17:46, 26.07.2022 | EP / PZD w Ciechanowie
Skomentuj PZD w Ciechanowie
REKLAMA

Powiatowy Zarząd Dróg w Ciechanowie Od środy 27 lipca uruchamia wypożyczalnię rodzinnych rowerów elektrycznych. Do dyspozycji mieszkańców naszego powiatu będą 4 rowery, każdy przystosowany do przewozu dwójki maluchów.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dzięki uprzejmości Pana Krzysztofa Piaseckiego Prezesa Budmat Auto 2 w Ciechanowie udało się zlokalizować punkt odbioru i zdania rowerów przy ul. Sońskiej 2.

Dużym walorem lokalizacji punktu jest sąsiedztwo funkcjonujących ścieżek rowerowych przy pętli miejskiej i w kierunku Rodzinnego Parku Edukacji i Rozrywki w Gołotczyźnie. Jest również kilka miejsc parkingowych, gdzie można zostawić samochód w trakcie korzystania z roweru.

Rowery wypożyczane są BEZPŁATNIE !!!

Przed dokonaniem rezerwacji koniecznie należy zapoznać się z załączonym regulaminem oraz protokołem zdawczo-odbiorczym wypożyczania rowerów.

Po zapoznaniu się z zasadami i grafikiem wypożyczania rowerów oraz regulaminem wypożyczania (do pobrania poniżej), wcześniejszej rezerwacji rowerów dokonujemy pod numerami telefonów:

790-444-441 lub 883-995-698

Harmonogram wypożyczeń rowerów

Regulamin udostępniania/wypożyczalni rowerów

Protokół wypożyczenia

Mapa Lokalizacja

(EP / PZD w Ciechanowie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%