Zamknij
REKLAMA

Zagłosuj w Budżecie Obywatelskim Mazowsza na Medyczną Szkołę Policealną w Ciechanowie

22:56, 13.06.2022 | Medyczna Szkoła Policealna w Ciechanowie
Skomentuj Medyczna Szkoła Policealna w Ciechanowie
REKLAMA

Medyczna Szkoła Policealna w Ciechanowie ma niepowtarzalną okazję zmienić otoczenie szkoły w ramach funduszu Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. Zgłosiliśmy projekt pod nazwą „Przyjazne otoczenie Medycznej Szkoły Policealnej w Ciechanowie wraz z wymianą ogrodzenia i zagospodarowaniem terenu wokół budynku”. Zaproponowaliśmy zmiany, które przeszły dwustopniową weryfikację i projekt zakwalifikował się do realizacji, pod warunkiem, że uzyskamy największą ilość ważnych głosów.

Dlatego zwracamy się do Was z gorącą prośbą o oddawanie głosów na zgłoszony przez Nas projekt, w podregionie ciechanowskim o numerze 253.

Będziemy wdzięczni za każdy oddany głos - może uda się Wam zachęcić do głosowania współpracowników, rodzinę, znajomych, sąsiadów i wszystkie życzliwe osoby, którym sprawy obywatelskie nie są obojętne.

Dzięki waszej sympatii możemy zdziałać dużo i jeszcze więcej, a wszystko dla ogólnego dobra mieszkańców Ciechanowa, dzielnicy Bloki, ulicy Sienkiewicza. Zapewniamy, że nowe ogrodzenie będzie nawiązywało formą do istniejącej przestrzeni historycznej ul. Sienkiewicza.

Głosowanie jest możliwe tylko on-line do 30 czerwca br. poprzez stronę: - KLIKNIJ TUTAJ

Każdy oddany głos na Nasz projekt nr 253 wiele dla nas znaczy.

Na głosowanie poświęć tylko chwilę, a z efektów ciesz się latami.

Głosowanie jest bezpłatne a jedyne, co należy podać to: swoje imię , nazwisko, numer telefonu, powiat i nazwę miejscowości, w której się mieszka. Na wskazany numer telefonu dostarczony zostanie SMS z kodem weryfikacyjnym.

Jeden numer telefonu może posłużyć do głosowania dla maksymalnie trzech osób. Można głosować w imieniu osób małoletnich. Głosować mogą wszyscy mieszkańcy Województwa Mazowieckiego.

(Medyczna Szkoła Policealna w Ciechanowie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%