Miasto rozpoczęło sezon wakacyjny serią pięciu plenerowych koncertów. W przedostatnią sobotę czerwca na zamkowych błoniach wystąpiły gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Przed licznie zgormadzoną publicznością wspaniałe koncerty dali: Carla Fernandes, Michał Szczygieł, Bletka, Zalia i Kult. W trakcie Koncertowych Dni Ciechanowa prezydent Krzysztof Kosiński wręczył dzieciom i młodzieży nagrody za wybitne osiągnięcia artystyczne. Oprócz doznań muzycznych dla uczestników imprezy przygotowano liczne atrakcje i konkursy. Było też m.in. Wesołe Miasteczko oraz strefa gastronomiczna. Wszyscy doskonale się bawili do późnych godzin nocnych. Fot. Katarzyna Dziewiątkowska
2026-06-24 07:28:00