Promuj to ogłoszenie

PRACOWNIK CENTRUM LOGISTYCZNEGO

Data dodania: 2019-11-09 11:43:31ID: 19

[email protected]

Spółka ULMA Construccion Polska S.A., należąca do hiszpańskiej Grupy ULMA Construccion, jednego z czołowych producentów i dostawców deskowań oraz rusztowań na całym świecie, poszukuje pracowników do Centrum Logistycznego w Koszajcu (koło Brwinowa):

WYDAWCÓW MAGAZYNOWYCH

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
? kompletowanie wysyłek zgodnie ze specyfikacją zamówienia
? rozładunek i załadunek samochodów
? klasyfikowanie przyjmowanego towaru zgodnie z procedurami
? przekładanie ręczne towaru w trakcie jego liczenia i klasyfikowania
? układanie materiału na placu magazynowym
OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA:
? uprawnienia do kierowania wózkiem jezdniowym
? gotowość do pracy zmianowej (6:00 ? 14:00 oraz 14:00 ? 22:00)
? umiejętność pracy w zespole
? dbałość o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy

KONSERWATORÓW SZALUNKÓW

? konserwacja elementów szalunkowych oraz rusztowań
? naprawa elementów szalunkowych oraz rusztowań
? obsługa suwnic i żurawi w hali warsztatowej
? praca z wykorzystaniem maszyn i elektronarzędzi
? uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego oraz/lub kierowania wózkiem jezdniowym będą dodatkowym atutem

OFERUJEMY

? pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji
? długookresowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pełny etat
? stałe wynagrodzenie zasadnicze - na początek od 3400 zł brutto do 3800 zł brutto, zależnie od kwalifikacji
? premie płatne kwartalnie ? łącznie do 2,2 wynagrodzenia zasadniczego w skali roku
? szeroki pakiet medyczny finansowany przez pracodawcę
? kartę Multisport współfinansowaną z ZFŚS
? dopłatę do urlopu
? całoroczne bezpłatne posiłki regeneracyjne
? możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY POD ADRESEM: [email protected]