Promuj to ogłoszenie

Monter/pracownik produkcji (KROSS)

Data dodania: 2021-12-21 22:20:54ID: 1077

604Pokaż numer[email protected]

Firma KROSS z Przasnysza producent rowerów poszukuje kandydatów chętnych do pracy na produkcji: Wydział Montażu - monter/pracownik produkcji

miejsce pracy: Przasnysz

Obowiązki:
Skręcanie rowerów;
Regulowanie podzespołów w rowerze;
Pakowanie rowerów do kartonu;
Utrzymanie porządku na stanowisku pracy;

Od kandydatów oczekujemy:
Doświadczenia w zakładzie produkcyjnym - mile widziane;
Zdolności manualnych - mile widziane doświadczenie przy użyciu narzędzi mechanicznych;
Zaangażowania i chęci do pracy;
Umiejętności pracy w zespole;
Chęci do rozwoju;
Osoby zainteresowane zachęcamy do składania dokumentów aplikacyjnych na adres: [email protected] lub bezpośrednio w siedzibie firmy w Przasnyszu przy ul. Leszno 46 . W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli RODO dotyczącej wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.