Zamknij

Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Augustiańska 35, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: sprzedaż produktów, pozyskiwanie klientów, realizacja zamówień
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 01.08.2019
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wykształcenie średnie, mile widziane doświadczenie, prawo jazdy kat. B., wynagrodzenie 2250 + prowizja
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "SIGMA-MAX" Sp. z o.o. w Ciechanowie
      Adres: Augustiańska 35, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Katarzyna Matusiak
      Numer telefonu: 23 323 33 00
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV proszę wysyłać na adres e-mail: [email protected]
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      Obsluga maszyn do przetworstwa tworzyw
      StPr/19/0749
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Pomoc przy przygotowywaniu potraw dla gości restauracji oraz imprez okolicznościowych
      StPr/19/0751
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      przygotowywanie dań śniadaniowych dla gości hotelowych, dbanie o czystość
      StPr/19/0752

      Prace pomocnicze budowlane. Układanie glazury. Miejsce wykonywania pracy- Warszawa, pracodawca zapewnia zakwaterowanie
      StPr/19/0746
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Układanie glazury. Miejsce wykonywania pracy- Warszawa, pracodawca zapewnia zakwaterowanie
      StPr/19/0747

      Obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie towaru, dbanie o porządek na stanowisku pracy.
      StPr/19/0743
      wynagrodzenie od od 2 550 PLN

      Opieka marytoryczna i dydaktyczna nad dziećmi w wieku od 2,5 do 5 lat
      StPr/19/0735

      Opieka, spacery, zakupy, sprzątanie
      StPr/19/0731
      wynagrodzenie od od 1 125 PLN

      Zamiatanie, mycie, dezynfekcja podłóg. Wycieranie kurzu, odkurzanie tapicerki, optóżninaie koszy itp.
      StPr/19/0723
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      Przygotowywanie i serwowanie kawy i napojów kawowych.
      StPr/19/0724