Zamknij

Jechał bez uprawnień, pijany i uderzył w słup...

11:30, 16.11.2019 | podkom. Ewa Brzezińska, KPP w Ciechanowie
REKLAMA
Skomentuj
KPP Ciechanów

Ponad dwa promile alkoholu w organizmie miał 39-latek, który kierując bez uprawnień osobowym audi spowodował kolizję. Mężczyzna uderzył w słup energetyczny na ul, Augustiańskiej w Ciechanowie. Teraz odpowie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości a co grozi do 2 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo zostanie ukarany za spowodowanie kolizji drogowej oraz prowadzenie pojazdu bez uprawnień.

Do zdarzenia drogowego doszło wczoraj około godz. 20:30,  dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie otrzymał zgłoszenie o kierowcy, którego jazda wskazywała że mógłby on być pod wpływem alkoholu. Policjanci natychmiast zostali skierowani w rejon gdzie poruszał się podejrzany kierowca, gdy dojechali na ul. Augustiańską w Ciechanowie tam zauważyli pojazd marki Audi A3, który uderzył w słup energetyczny. Kierujący Audi-mieszkaniec Ciechanowa  nie odniósł poważnych obrażeń. Badanie 39-letniego kierowcy wykazało, że miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Dodatkowo w trakcie wykonywania czynności ustalono że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Nieodpowiedzialny kierowca na szczęście jechał bez pasażerów.

Teraz 39-latek odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Dodatkowo zostanie ukarany za kierowanie pojazdem bez uprawnień i spowodowanie kolizji drogowej.

REKLAMA
(podkom. Ewa Brzezińska, KPP w Ciechanowie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© pulsciechanowa.pl | Prawa zastrzeżone