Zamknij

Rozmowa z Alicją Szemplińską - uczestniczką 10. edycji The Voice of Poland

11:43, 14.10.2019 | PP
REKLAMA
Skomentuj
Archiwum Alicji Szemplińskiej

Alicja znów na ekranach telewizorów!

Alicja Szemplińska, nastolatka z Ciechanowa doskonale zna smak zwycięstwa. Zwyciężyła w programie Hit Hit Hura! Teraz można oglądać Jej występy w 10. edycji popularnego programu talent show The Voice of Poland. Przesłuchania w ciemno ma już za sobą, trafiła po nich do drużyny Tomasza Lacha (Tomsona) i Aleksandra Milwiw-Barona (Barona). Opowiedziała nam o swoim występie.

 

Jaka jest Alicja Szemplińska na co dzień?

Na co dzień jestem zwykłą 17-latką uczęszczającą do 2 klasy „Krasiniaka” w Ciechanowie. Swoje pasje muzyczne rozwijam w różnych miejscach, na lekcjach prywatnych, ale też ciekawych warsztatach.

Realizujesz się muzycznie. To jest niepodważalne, ale czy posiadasz również inne zainteresowania?

Tak! Posiadam wiele innych pasji. Należą do nich m.in.: aktorstwo, gra na fortepianie i fotografia.

Kto i dlaczego jest Twoim idolem muzycznym?

Mam wielu idoli muzycznych! Nie potrafiłabym wybrać tylko jednego. Do moich „top topów” należą: Whitney Houston, MJ, Freddie Mercury i Jennifer Hudson. Inspiruje mnie zarówno ich głos jak i niesamowita osobowość.

W trakcie Twojego występu, gdy śpiewałaś „Scars To Your Beautiful” podczas przesłuchań w ciemno odwróciły się wszystkie fotele. Czy już wcześniej wiedziałeś do którego z trenerów dołączysz? Czy to był impuls?

Fakt, że odwróciły się wszystkie fotele jest dla mnie niesamowity, wręcz nierealny. Od początku chciałam iść do drużyny chłopaków i cieszę się, że tak się mogło stać!

Najciekawsze Twoim zdaniem momenty z występu w programie to...

Może to śmiesznie zabrzmi ale najciekawsze momenty mojego udziału w programie działy się poza zasięgiem kamer. Kiedy mogłam poznać wszystkich wspaniałych ludzi zaangażowanych w ten projekt, to było dla mnie najwspanialsze.

 

Czy realizujesz jakieś projekty muzyczne poza udziałem w programie?

Tak! Powoli, powoli nad czymś pracuję, jednak nie mogę jeszcze zdradzić zbyt wielu szczegółów!

Czy wiesz już kiedy ponownie zobaczymy Cię na ekranie telewizji w Voice? I jak, my jako ciechanowianie możemy Ci pomóc w osiągnięciu celu?

Zobaczycie mnie ponownie w etapie „BITWA”. Największym wsparciem będzie dla mnie oglądanie The Voice of Poland i trzymanie za mnie kciuków!

 

Dziękuję za rozmowę

fot. Archiwum Alicji Szemplińskiej

(PP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© pulsciechanowa.pl | Prawa zastrzeżone