Zamknij
REKLAMA

Dumni Niepodlegli pobiegli ulicami Ciechanowa

20:15, 17.11.2019 | TM
REKLAMA
Skomentuj
TM

W niedzielę, 17 listopada w wielu miejscowościach w kraju i za granicą został zorganizowany I Wirtualny Bieg Niepodległości "Dumni Niepodlegli 2019". Ciechanów przyłączył się do tego przedsięwzięcia. 

W naszym mieście Bieg Niepodległości miał charakter swoistego treningu marszobiegowego. Był przeznaczony dla tych, którzy stale trenują oraz dla osób nie biegających na co dzień. Dołączyła także liczna grupa osób trenujących Nordic Walking z „Team NW Ciechanów”, którą poprowadzili Wiesław Suchodolski i Krzysztof Długokęcki. W patriotycznym przedsięwzięciu wzięło udział ponad 30 osób. Ciechanowianie pokonali dystans około 5 km.

Bieg poprzedziło wystąpienie inicjatora wydarzenia Tomasza Jurczaka (Mazovia ProActiv Ciechanów). Z kolei przedstawiciel naszej Redakcji krótko przypomniał sylwetki głównych Ojców Niepodległości podkreślając, że w walce o wolną Polskę potrafili oni wznosić się ponad podziały polityczne.

PULS objął I Wirtualny Bieg Niepodległości „Dumni Niepodlegli 2019” w Ciechanowie patronatem medialnym, a dwóch członków naszej Redakcji pobiegło w nim pokonując całą trasę.

 

Więcej na ten temat w gazecie PULS Ciechanowa - czytaj na str. 25 - kliknij tutaj?

 

Fot. TM - Uczestnicy I Wirtualnego Biegu Niepodległości „Dumni Niepodlegli 2019” na Placu Piłsudskiego w Ciechanowie.

REKLAMA
(TM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© pulsciechanowa.pl | Prawa zastrzeżone