Zamknij

Weekend w Ciechanowie

12:07, 05.07.2019 | UM Ciechanów
REKLAMA
Skomentuj
UM Ciechanów

Tym razem weekendowe wydarzenia wspierane przez miasto będą miały klimat sportowy i historyczny. W sobotę na terenie odkrytego basenu planowane jest Fitness Party, natomiast w niedzielę z Władysławowa do Ciechanowa pobiegnie Ciechanowska Piętnastka. Tego dnia na dziedzińcu Zamku Książąt Mazowieckich odbędą się "Zamkowe podróże w czasie".

Fitness party wystartuje 6 lipca o godz. 15.00. Mazovia ProActiv zorganizuje na basenie przy ul. Kraszewskiego różnorodne zajęcia sportowe. Będzie można poćwiczyć na trampolinach lądowych lub wodnych. W programie są również Fitness Body Ball, Fit Dance i joga. Zmęczeni ćwiczeniami będą mogli skosztować soków i zdrowych przekąsek. Po każdym treningu przewidziano losowanie voucherów. Szczegóły dotyczące udziału oraz harmonogram dostępne są na stronie internetowej i profilu facebookowym stowarzyszenia.

 

Aktywnie będzie także 7 lipca. Miłośnicy biegania pokonają trasę między Władysławowem a Ciechanowem w ramach 39. Ciechanowskiej Piętnastki. Wystartują o godz. 11.00. Organizatorem odbywającego się co roku wydarzenia jest Klub Biegacza TKKF Promyk Ciechanów. Tegoroczna edycja poświęcony jest pamięci najbardziej utytułowanego zawodnika klubu, tragicznie zmarłego Włodzimierza Piechny.

 

7 lipca na „Zamkowe podróże w czasie” zaprasza Muzeum Szlachty Mazowieckiej. Wydarzenie potrwa od godz. 11.00 do 16.00. Będzie to pierwsze z cyklu wakacyjnych spotkań edukacyjno-historycznych, zaplanowanych na każdą lipcową i sierpniową niedzielę. Motyw przewodni najbliższego to drukarnia historyczna.

(UM Ciechanów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© pulsciechanowa.pl | Prawa zastrzeżone